יתרונות קידום אתרים אורגני

קידום אתרים מתחלק לשני שיטות מצליחות ופופולאריות . האחד קידום אתרים באמצעות קישורים ממונים של גוגל ובשאר מנועי החיפוש האחרים. לעומת קידום אתרים אורגני – ממש כמו שזה נשמע בדרך הטבעית.

את הקידום הממומן תצטרכו לממן והרבה. משום שכול פעם מי שיקליק על הפרסום הממון אי שם במעלה הדף בגוגל ובמנוע החיפוש השונים אתם משלמים. מספיק שאיזה ילד בא לו להשתעשע ומודע להשלכות הפרסום – תשלמו יותר ולא תגיעו לקהל היעד הנכון.

המונח לפרסום ממומן נקרא : google adwords וגם פה תצטרכו להילחם על מילות מפתח יצירתיות כאלו שיעניינו את גוגל. לעומת זאת קידום אתרים אורגני שונה ככל שהתוכן והאתר איכותי יותר הסינרגיה של גוגל הוא לקרוא אותו ולסרוק אותו באופן טבעי ובדרך הזו האתר מקודם בדרך טבעית וחזקה מאוד.

אלו הם השלבים הבולטים , חכמים ועובדים:

  • תוכן איכותי
  • קישורים שמפנים לאתר שלכם.
  • חשיבות קישורים מאותו תחום .
  • עדכון התכנים והוספה.

כאמור יש עוד פרמטרים לקידום אורגני אך אלו הבולטים והחשובים ביותר ובהחלט מספקים !

הנטייה של הגולשים היא דווקא לבחור בתוצאות האורגניות לכן קידום אורגני בעל יוקרה ומיודד היטב עם הגולשים. שאלו את עצמכם לאלו תוצאות חיפוש אתם יותר נמשכים לממומנים או לאורגניים ?!

למרות שאין סתירה גדולה ביניהם מאידך יש הרבה הבדלים בתוך כך ניתן לשלב בין השניים וליצור הרמוניית קידום משובחת.  חשוב שתבדקו אם התשלום עבור הקליקים חוצה גבולות. במהרה תגלו שקידום אורגני יניב תוצאות דומות בפחות כסף .

קידום בלי לרוקן את הכיס

הקידום הממומן למילות חיפוש פופולאריות ומבוקשות עלול ליצור לכם חור ענק בכיס. תחשבו שעל כול קליק תשלמו למעלה מ- 5 שקלים כפול 300 ביום נראה לכם שפוי לשלם כאלו מחירים ביום . יש אתרים בתחום התיירות שהגיעו לעשרות אלפי שקלים בחודש.

הקידום האורגני אינו על בסיס קליקים – הקליקים הם בחינם ואף מועילים לקידום באופן טבעי. יוצרים חשיפה  ותנועה גדולה יותר. בתוך כך יש לכם חשיפה מתמדת דרך מילות החיפוש שאותם מקלידים הגולשים ובתשלום חד פעמי אתם זוכים לקידום הכי טבעי ברשת.

מיליוני אתרים אינם טועים שבוחרים קידום אתרים אורגני – בגלל העובדה שאלו החיים שמתנהלים ברשת עבור אתרים. חשיבות הפנייה לאנשי מקצוע בתחום היא לעילא . בתוך כך יש המון חברות לקידום אתרים ועליכם לבחור את המקצועניים שבהם ובמחירים השפויים אך לא זולים מידיי.

גם כאן כדאי לשים את האצבע על הדופק , בקשו סטטיסטיקות של החברה על קידום אתרים, מי הם הלקוחות שלהם, דרשו אם אין תוצאות אז לא משלמים – אלו חברות שיודעות מה הניסיון המקצועי והמוניטין שלהן שווים ויבטיחו קידום אורגני מקצועי ואיכותי.