טיול מאורגן לסין – מתארגנים ויוצאים!

סין היא אחד העדים הפופולריים ביותר במיוחד בשנים האחרונות. ניתן לראות עליה לסין בכל הגילאים ובכל סוגי המטילים כגון  – טיולים מאורגנים, טיולי תרמילאים, ירח דבש ועוד. סין הפכה ליעד המתאים כמעט לכל סוג של מטייל.

האתרים המרכזיים בסין

  1. החומה הגדולה – החומה של סין היא אחד היעדים הפופולריים והמוכרים ביותר בסין, החומה מצליחה למשוך מידי שנה אלפי מטיילים הבאים לראות את אחד מפלאי העולם היפים והגדולים ביותר. החומה נבנתה במהלך שושלת מינג בין השנים 1868-1644 ולאורכה 71 מעברי הרים וכמות עצומה של מגדלי שמירה. 

  2. העיר האסורה –השוכנת בביג'ין, היום אין טיול לסין שלא כולל בתוכו מסלול לעיר האסורה. עיר זו שימשה כארמון הקיסר עד סוף שושלת צ'ינג. העיר האסורה שימשה כביתם של קיסרי סין למשך של כמעט 500 שנה. כיום העיר האסורה משמשת כמוזיאון וכאתר זיכרונות לסין המסמל את ההיסטוריה העשירה של המדינה הזו. 

  3. הבאנד –טייל הבאנד אשר שוכנת בשנחאי הפכה לאחרונה לאחד האתרים המתוירים ביותר בסין.  תיירים מכל העולם נמשכים לטיילת זו ומוצאים בה יעד חובה. הטיילת ממוקמת לאורך הגדה המערבית של נהר הואנגפו. 

    * בשנחאי יש לנסות להימנע מלינה בסוף השבוע מהסיבה שאזור עמוס והופך למרכז עליה מכל המדינה. 

  4. האגם המערבי – האנג-ג'ואו – האגם המערבי הפך גם הוא ליעד מועדף על ידי תיירים בסין. האגם מאופיין בכל שמצד אחד שלו יש הרים ירוקים דהימים ואדירים בגובה שלהם המצליחים להרשים אלפי אנשים ומצידו השני עיר תוססת ומלאה בחיים, סחר, תרבות ועוד. 

  5. חיילי טרה – חיילי הטרה קוטה היו החיילים של הקיסר הראשון בסין והם זכו להיקבר אתו. כל חייל שונה בגודלו ובתפקידו מהחייל השני.

כמובן שיש עוד המון אתרים ויעדים מדהימים שאפשר למצוא בסין. חוץ מכל נושא האתרים בסין יש גם את הנושא של התרבות הסינית. בזמן טיול בסין המטיילים נחשפים לתרבות האותנטית של הסינים שנשמרה כל השנים הללו.

היום ניתן למצוא המון חברות טיולים המציעות טיולים מאורגנים לסין ומסלולים מאתרים ומעניינים במיוחד. סין היא יעד נפלא לטיול מאורגן העושה את הטיול לקל יותר ונגיש יותר להרבה שרותים שקצת קשה להשיג בסין.